ČikuRaku daiktų saugojimo spintelės

Nuo 2022-2023 m. m. pradžios 5-8 klasių mokiniams yra galimybė mūsų mokykloje naudotis ČikuRaku daiktų saugojimo spintelėmis, kurios Jau 8 metus naudojamos visos Lietuvos mokyklose. ČikuRaku - tai spintelių nuomos ir aptarnavimo paslaugos, kurios šiuo metu aptarnauja 150 mokyklų visoje Lietuvoje.

Siūlome rinktis iš dviejų dydžių spintelių; detalius išmatavimus galite peržvelgti čia - http://www.cikuraku.lt/mokyklai/spinteles/

Kainos pradedant naudotis nuo rugsėjo 1 d.:

S - 21 Eur

M - 31 Eur

*(pradedant naudotis ne nuo mokslo metų pradžios, kaina mažėja ir yra daloma dienomis)

Už šį mokestį suteikiama pilna spintelių priežiūra ir aptarnavimas, t. y.: esant poreikiui pakeičiamos durelės, sugedus spynai ar pametus raktą operatyviai sutvarkoma - todėl spintelės visada atrodo kaip naujos.

Daiktų saugojimo spinteles galima užsisakyti užpildant registracijos anketą adresu noriu.cikuraku.lt . Užsisakiusieji spintelę, jau rugsėjo pirmą dieną gaus raktus ir galės naudotis spintele.

Jūsų pageidaujamas daiktų saugojimo spinteles nuo rugsėjo aptarnaus UAB „Greeners“ (ČikuRaku spintelės). Daugiau informacijos www.ČikuRaku.lt arba telefonu +37061918890