Maitinimas

VALGIARAŠTIS

20 dienų valgiaraštis - 6-10 m.

20 dienų valgiaraštis - 11 m. ir vyresniems

20 dienų valgiaraštis - mokamas maitinimas - 11 m. ir vyresniems

20 dienų valgiaraštis - visos dienos maitinimas - 6-10 m.

____________

VILNIAUS ANTANO VIENUOLIO PROGIMNAZIJA

MAITINIMO ORGANIZAVIMAS

2021-2022 m. m. I pusmetis

• Progimnazijoje reguliuojamas pertraukų, kurių metu 1-8 klasių mokiniai valgo, laikas, siekiant sumažinti mokinių skaičių valgykloje, maksimaliai naudojamas klasės / grupės /  srauto izoliacijos principo taikymas, kaimyninių klasių, besinaudojančių ta pačia koridoriaus erdve, maitinimo vienu metu galimybės pagal iš anksto parengtą grafiką.

• Bufeto nėra. Bufeto prekes bus galima įsigyti  valgyklos patalpose.
  • 1-8 klasių mokiniai maitinami tik nurodytų pertraukų metu.
  • 1-8 kl. mokiniai, kuriems priklauso nemokamas maitinimas, valgo  jų klasės maitinimo metu.
  • Valgyklos  darbo  laikas  00 – 15.00 val.

• Maitinimas švediško stalo principu, kai maistą įsideda patys mokiniai, nėra organizuojamas.
  • Maistas atnešamas iš namų, valgomas mokyklos valgykloje, laikantis higienos taisyklių, arba klasėje, pietaujant tos klasės mokiniams.
  • Po kiekvienos klasės valgymo valgyklos salė yra išvėdinama ir išvaloma.
  • Progimnazijos valgykloje užtikrintos tinkamos sąlygos darbuotojų ir mokinių rankų higienai: praustuvėse tiekiamas vanduo, prie praustuvų patiekiama skysto muilo, priemonės rankoms nusišluostyti / nusausinti.
  • Valgyklos patalpose pateikiama informacija mokiniams, darbuotojams apie asmens higienos laikymosi būtinybę (rankų higieną, kosėjimo, čiaudėjimo etiketą ir kt.).
  • Draudžiama valgykloje būti su lauko drabužiais, taip pat joje ilsėtis ar mokytis.
  • Valgykloje griežtai draudžiamas pašalinių asmenų maitinimas.

• Nuo 2021 m. rugsėjo 1 d.  1 ir 2 klasių mokiniai maitinami ( pietūs) nemokamai, pagal mokyklos pateiktus mokinių sąrašus (tėvams nieko papildomai daryti nereikia).
  • Nuo spalio 1d. galimybė užsakyti ir atsiskaityti už vaikų maitinimą elekktroninėje vaiko pietų planavimo sistemoje e-maitinimas.lt (e-maitinimas.lt - Naudojimosi instrukcija)
  • e-maitinimas.lt sistemoje mokinių tėvai registruojasi savarankiškai (Vartotojo (tėvų)  registracija prie e-maitinimas sistemos)
  • Siekiant greičiau aptarnauti mokinius bei užtikrinti mokinių bei darbuotojų saugumą, prašome:
  • 3-4 kl. bei Visos dienos mokyklą (VDM) lankantiems mokiniams, pietus užsakyti e-maitinimas.lt sistemoje (Maisto užsakymas – tėvams);
  • 3-8 kl. mokinius atsiskaityti el. priemonėmis (banko kortelėmis taip pat ir bekontaktėmis).

KONTAKTAI:

• Jeigu turite klausimų dėl e-maitinimas.ltsistemos, kreipkitės el.paštu: pagalba@e-maitinimas.lt
  • Jeigu turite pastebėjimų ar pasiūlymų dėl maitinimo, prašome kreiptis nurodytais kontaktais į maitintoją UAB "Valčiūnai": Ana Voišnis: 866585109,  el. p.: anavoisnis@gmail.com

Maisto gamintojas: UAB „Valčiūnai“.

Maisto žaliavų tiekėjai: UAB „Mažeikių mėsinė“, AB „Krekenavos agrofirma“, UAB „Vigesta“, ŽŪB „Delikatesas“, UAB „Dilmera“, AB „Vilniaus paukštynas“, „Maxima“, „Sanitex“, AB „Pieno žvaigždės“.

Bendrojo ugdymo įstaigų visuomenės sveikatos priežiūros skyriaus

Maitinimo kuratorė

Gerda Vozgirdaitė Tel. (+370) 690 27256, gerda.vozgirdaite@vvsb.lt

Bendrojo ugdymo įstaigų visuomenės sveikatos priežiūros skyriaus

Maitinimo kuratorė

Gertrūda Kaminskaitė Tel. (+370) 631 13 651, gertruda.kaminskaite@vvsb.lt

MAITINIMO ORGANIZAVIMO VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖS BENDROJO IR IKIMOKYKLINIO UGDYMO MOKYKLOSE TVARKOS APRAŠAS

VAIKŲ MAITINIMO TVARKOS APRAŠO PAKEITIMAI DĖL MAISTO DAVINIŲ

DĖL SOCIALINĖS PARAMOS MOKINIAMS TEIKIMO VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖJE

REKOMENDACIJOS BENDROJO UGDYMO MOKYKLŲ VALGIARAŠČIŲ SUDARYMUI

20 dienų valgiaraštis - 6-10 m.
20 dienų valgiaraštis - 11 m. ir vyresniems
20 dienų valgiaraštis - mokamas maitinimas - 11 m. ir vyresniems
20 dienų valgiaraštis - visos dienos maitinimas - 6-10 m.
Maisto užsakymas - tėvams
Vartotojo (tėvų) registracija prie e-maitinimas sistemos
e-maitinimas.lt - Naudojimosi instrukcija tėvams
Lapkričio 29 - gruodžio 3 d.
Nemokamo maitinimo tvarka karantino metu
PROGIMANAZIJOS MOKINIŲ MAITINIMO TVARKOS APRAŠAS
Ką dėti į mokinio pietų dėžutę
Maitinimo tvarkos aprašo pasikeitimo atmintinė