Apie mus rašo

2023-02-24 NŠA: Humanistinės vertybės švietime (dalyvauja direktorius Kęstutis Subačius)

2023-02-06 ŠVIETIMO NAUJIENOS: Švenčiame Vilniaus gimtadienį (Deimantė Navakienė, pradinio ugdymo mokytoja ekspertė, Antanas Meištas, progimnazijos istorijos mokytojas ekspertas).

2022-12-13 15min.lt: Vilniaus Antano Vienuolio mokykla – galbūt daugiausia Lietuvai nusipelniusių žmonių išugdžiusi mokykla (direktorius Kęstutis Subačius)

2022-10-15 Lietuvos ryto televizijos laida "Lietuvos mokyklos": I laidos dalis,   II laidos dalis

2022-08-24 15min.lt: Po 17 nesėkmingų bandymų, Beata rado mokyklą, kuri priėmė jos vaiką (patirtimi dalijasi progimnazijos mokinio mama Beata Veselienė)

2022-02-11 TARPTAUTINĖ KOMISIJA NACIŲ IR SOVIETINIO OKUPACINIŲ REŽIMŲ NUSIKALTIMAMS LIETUVOJE ĮVAERTINTI: Tarptautinė Holokausto aukų atminimo diena paminėta Vilniaus Antano Vienuolio progimnazijoje (Antanas Meištas, istorijos mokytojas ekspertas).

2021 m. Anykščių "Obuolio" asociacijos projekto "Vienuolio takais" filmas "Antanas Žukauskas - Vienuolis"

2021-11-23 ŠVIETIMO NAUJIENOS: Europos tėvų asociacijos (EPA) viešnagė Vilniaus A. Vienuolio progimnazijoje (Lina Vigraitė, Vilniaus A. Vienuolio progimnazijos tarybos pirmininkė, tėvų atstovė, Deimantė Navakienė, pradinio ugdymo mokytoja ekspertė, Antanas Meištas, progimanzijos istorijos mokytojas ekspertas).

2021-01-25 ŠVIETIMO NAUJIENOS: Jau 30 metų, kai esame laisvi. Kas man yra laisvė? (Antanas Meištas, progimanzijos istorijos mokytojas ekspertas, Irena Pokutneva, istorijos vyr. mokytoja, Deimantė Navakienė, pradinio ugdymo mokytoja ekspertė).

2020-10-23 ŠVIETIMO NAUJIENOS: Progimnazija mini 105-ąjį gimtadienį (Antanas Meištas, progimanzijos istorijos mokytojas ekspertas, Deimantė Navakienė, pradinio ugdymo mokytoja metodininkė).

2020-03-23 ŠVIETIMO NAUJIENOS: Čia mūsų kraštas - Lietuva (Antanas Meištas, progimanzijos istorijos mokytojas ekspertas, Deimantė Navakienė, pradinio ugdymo mokytoja metodininkė, Eglė Ačienė, anglų k. vyr. mokytoja).

2020-03-10 ŠVIETIMO NAUJIENOS: Pasitikdami Atkurtos Valstybės trisdešimtmetį turime kuo didžiuotis (Kęstutis Subačius, progimnazijos direktorius).

2020-02-28 ŠVIETIMO NAUJIENOS: Rašytojo Kęstučio Kasparavičiaus istorijų įkvėpti... (Deimantė Navakienė, pradinio ugdymo mokytoja metodininkė, Jūratė Skurkienė, pradinio ugdymo vyr. mokytoja).

2020-01-07 ŠVIETIMO NAUJIENOS: Tarptautinis vaizdo klipų konkursas (Agnė Vernickaitė, progimnazijos socialinė pedagogė).

2020-01-07 LIETUVOS ŠVIETIMO PAGALBOS ASOCIACIJA: Tarptautinis vaizdo klipų konkursas
„How to live and stay healthy?“ (Agnė Vernickaitė, progimnazijos socialinė pedagogė).

2019-01-21 ŠVIETIMO NAUJIENOS: Vaikų poetės V. Palčinskaitės eilėraščių takeliais... (Deimantė Navakienė, pradinio ugdymo mokytoja metodininkė, Jūratė Skurkienė, pradinio ugdymo vyr. mokytoja).

2018-10-24 ŠVIETIMO NAUJIENOS: Paroda „Vanagas su vanagėliais“ Vilniaus A. Vienuolio progimnazijoje (Antanas Meištas, istorijos mokytojas ekspertas).