Sveikiname Vilniaus mieste laimėjusį III vietą

2024 m. vasario 28 dieną Vilniaus Žemynos progimnazijoje vyko graži lietuvių kalbos ir literatūros mylėtojų šventė, Vilniaus miesto 5-8 klasių mokinių meninio skaitymo konkursas, kuriame dalyvavo  net 74 dalyviai, tarp jų ir Vilniaus Antano Vienuolio progimnazijos 5mB klasės mokinys Arnas S., skaitęs Violetos Palčinskaitės eilėraštį „Besmegenis išvyksta“. Berniuką konkursui ruošė mokytoja Jūratė Sakalauskienė.

Visi su nekantrumu laukėme nugalėtojų paskelbimo. Konkurso vertinimo komisija: humanitarinių mokslų daktarė, sceninio ir viešojo kalbėjimo ekspertė Danutė Vaigauskaitė, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja ekspertė Elvyra Kasperavičienė, humanitarinių mokslų daktaras, vaikų literatūros tyrinėtojas, vertėjas, vadovėlių autorius Kęstutis Urba.

Sveikiname ARNĄ, Vilniaus miesto 5-8 klasių mokinių meninio skaitymo konkurse laimėjusį III vietą.

Mokytoja Jūratė Sakalauskienė