PAMINĖTA VASARIO 16-TOJI – VALSTYBĖS ATKŪRIMO DIENA

Vasario 15-osios rytas mokiniams prasidėjo pilietiškumo pamoka apie Vasario 16-ąją, Lietuvos Nepriklausomybės Akto signatarus bei Vasario 16-osios sąsajas su mūsų progimnazija.

Šventinis rytmetis „Tu, Lietuva, tu mana“ vyresnių klasių mokinius sukvietė į mokyklos kiemą, kuriame kartu su Jaunaisiais mokyklos šauliais pagerbėme svarbiausius valstybės simbolius ir linksmai pasveikinome vieni kitus ir Lietuvą dainomis ir šokiais. Pradinių klasių mokiniai linksmai pasveikino Lietuvą su gimtadieniu visuotinės pilietinės iniciatyvos „Tu,  Lietuva, tu  mana“  aktyvių pertraukų metu.  Vakare 5-8 klasių mokiniai dalyvavo šventinėje Diskotekoje.