3-4 klasių mokinių anglų kalbos konkursas Spelling Bee

Vasario 8 dieną vyko anglų kalbos konkursas Spelling Bee. Jo metu 3–4 klasių mokiniai (po 2 atstovus iš kiekvienos klasės) varžėsi, kas taisyklingiau paraidžiui ištars angliškus žodžius. Žiūrovus ir mokytojus stebino puikus dalyvių žodynas, drąsa ir užsienio kalbos išmanymas. Įnirtinga kova įsiplieskė tarp pajėgiausių ketvirtokų: I vietą iškovojo net du mokiniai – Mila R. (4d klasė) ir Gerardas E. (4b klasė). II-oji vieta atiteko Luknei L. (4a klasė). 3 klasių rezultatai atrodo taip: I vieta – Solina A. (3a klasė), II vieta – Tomas V. (3a klasė) III vieta – Justina K. (3c klasė).

Paskelbus rezultatus mokiniai dalyvavo iššūkio etape, kuriame „Super Speller“ titulą laimėjo Morta V. (4a klasė).

Dėkojame visiems dalyviams už puikų nusiteikimą ir domėjimąsi anglų kalba.

Anglų kalbos mokytojos Vaida Vaitkevičė ir Eglė Ačienė