Projektas “Pasveikinkim vieni kitus”

Artėjant gražiausioms metų šventėms 2d klasės mokiniai su klasės mokytoja Jolita ir anglų kalbos mokytojomis Vaida ir Egle prisijungė prie tarpmokyklinio projekto, kurio metu pasveikino savo bendraamžius iš Kauno tarptautinės gimnazijos. Mokiniai ne tik parodė savo kūrybiškumą kurdami kalėdinius atvirukus, bet taip pat gilino užsienio kalbos žinias, juos užrašydami anglų kalba. Smagu, kad projektas neapsiribojo vien tik atvirukų išsiuntimu – mokiniai turėjo galimybę susitikti virtualiai, pamatyti vieni kitus, pasveikinti ir palinkėti gražių artėjančių švenčių!

Tikime, kad dalyvavimas šiame projekte ne tik padėjo ugdyti mokinių bendravimo įgūdžius, bet ir stiprino motyvaciją mokytis užsienio kalbos.

2d  klasės mokytoja Jolita, anglų kalbos mokytojos Vaida ir Eglė