KALĖDINIŲ DIRBTUVIŲ VAKARAS

Belaukiant gražiausių metų švenčių, puošiasi, tviska, žėri mūsų miestas, mūsų namai, mūsų mokykla. Prasminga šį laukimo laikotarpį skirti įvairiems geriems darbams, bendravimui, buvimui kartu. Tai laikas, kuomet galime trumpam stabtelėti ir apmąstyti praėjusius metus bei juos palydėti spindinčių lempučių taku.

Kad šv. Kalėdų laukimas būtų šviesus ir jaukus, 2a klasės mokiniai kartu su tėveliais prasidėjus gruodžiui rinkosi į Kalėdinių dirbtuvių vakarą “Susikurk sniego eglutę”. Visi kartu įdėję pastangų, pasitelkę įvairias gamtines priemones, savo rankomis pagamino kalėdines dekoracijas, kurios papuošė klasę, o šventėms iškeliaus į kiekvieno namus. Antrokai labai džiaugėsi kūrimo kartu su tėveliais procesu ir  gėrėjosi savo kūriniais – žibančiomis sniego eglutėmis. Liko gražaus ir jaukaus vakaro prisiminimas, pilnas bendrystės, daug teigiamų emocijų ir šventinio džiugesio.

Būnant kartu gimsta gražūs dalykai...

Pradinio ugdymo mokytoja Deimantė Navakienė