KVIEČIAME JUNGTIS Į SKAITYMO ČEMPIONATĄ

VšĮ Vaiko psichologijos centras jau trečius metus imasi iniciatyvos paskatinti pradinukus skaityti, įtraukiant pradinukus, tėvus bei mokytojus į skaitymo čempionatą. Vaikai seka mūsų pavyzdžiu, todėl svarbu, kad jie matytų, jog ir tėvai bei mokytojai laisvalaikiu renkasi skaityti knygą.

Čempionatas vyks spalio – sausio mėnesiais. Visa, ką mokyklos bendruomenei reikės daryti – skaityti knygas ir jas registruoti internete. Vasario mėnesį organizatoriai viską suskaičiuos ir išsiųs dalyviams diplomus bei prizus.

Čempionate šiemet dalyvauja virš 20 mokyklų iš visos Lietuvos.

Prie prizų fondo prisideda ir čempionatą remia leidyklos Alma Littera bei Tikra knyga, rašytojas Tomas Dirgėla, iniciatyva Vaikų žemė ir kiti.

Per spalio – sausio mėnesius perskaitytas knygas tėvai, mokytojai ir vaikai už savo mokyklą registruoja https://forms.gle/pTbka3Mb6n743diB7 (nuoroda yra ir VšĮ puslapyje www.MesVaiksytei.lt  Skaitymo čempionatas).

Daugiau informacijos visad rasite www.MesVaikystei.lt arba FB Vaiko psichologijos centro paskyroje.

Organizatoriai