Europos kalbų diena

Europos kalbų diena – rugsėjo 26 d. Europos Sąjungoje švenčiama nuo 2001 m. ir skirta Europos Sąjungos kalboms paminėti. Jos metu organizuojami įvairūs renginiai, siekiant paskatinti kalbų mokymosi įvairovę, išugdyti pagarbą visoms Europos kalboms ir saugoti nykstančias.

Kasmet užsienio kalbų mokytojų iniciatyva šią dieną pažymime ir mūsų mokykloje. Pirmojo aukšto fojė ryte visus pasitiko įvairių kalbų pasisveikinimais švytintis plakatas. Visi įėję į mokyklą galėjo pasitikrinti, kuria kalba pasveikintų draugą iš kitos Europos šalies.

3c klasės mokiniai kartu su klasės mokytoja Edita ir anglų k. mokytojomis Vaida ir Egle paminėjo Europos kalbų dieną, dalyvaudami integruotame anglų k., informatikos ir fizinio ugdymo projekte. Mokiniai kūrė interaktyvius plakatus su QR kodais, kuriuos iškabino visoje mokykloje. Juos nuskanavę mokyklos bendruomenės nariai galėjo susipažinti su kitų Europos šalių kalbomis.

Šiandien mokykloje mirgėjo įvairių šalių vėliavėlės, šypsojosi, žaidė, spėliojo, klegėjo mūsų mažieji kalbų žinovai ir vyresni jų draugai. Taigi, šiandien ir užklydęs užsienietis nebūtų pasiklydęs.

Dalinamės šventinėmis akimirkomis ir 3c bei 4b klasių sukurtu video sveikinimu.

Užsienio kalbų grupė, 3c klasės mokytoja Edita ir 4b klasės mokytoja Rita