BENDRUOMENĖS SPORTO ŠVENTĖ

Birželio 1 dieną mūsų mokyklos bendruomenė praleido Vingio parke - vyko pirmoji mūsų mokyklos bendruomenei organizuota Sporto šventė. Gausus mokytojų, tėvų, senelių, mažų broliukų bei sesučių būrys atėjo palaikyti mūsų mokyklos mokinių.

Sportas neabejotinai vienija atskirus žemynus, tautas, skirtingas kartas, skatina bendrystę ir teikia begalę gerų emocijų, tad sportiškai nusiteikę mokiniai buvo pakviesti įrodyti savo vieningumą ir ryžtą, karšta širdimi ir šaltu protu siekti savo šios dienos bendro tikslo – gerbti savo varžovus ir smagiai praleisti laiką drauge. Rungtyse nebuvo laimėjusių ir pralaimėjusių.

Mokiniai buvo kviečiami išbandyti savo jėgas įvairiose sportinėse rungtyse: kvadrato ir tinklinio, estafetėse, virvės traukimo, sporto žaidimuose, palapinių statymo ir draugo gelbėjimo pratybose, šaulių rikiuotės bei karate būrelio vadovų parengtose veiklose. Daug džiugių jaudulio akimirkų suteikė ir visų bendras šokis. O dar nepamirškime ir skanios "Army day“ košės...

Kad renginys džiugintų akį ir širdį, vieningai iš peties padirbėjo gausi kūrybingų pedagogų ir neformaliojo ugdymo grupių vadovų komanda. Nuoširdžiai dėkojame jiems už atliktą darbą ir idėjas.

Ačiū tėveliams, kurie nufilmavo ir pasidalino renginio filmuota medžiaga.

Dėkojame ir visiems aktyviai dalyvavusiems mūsų bendruomenės nariams – tėveliams, seneliams, broliukams ir sesutėms. Jūsų palaikymas, šypsenos ir bendrystė motyvuoja mus naujiems darbams.

Kviečiame prisiminti renginio akimirkas