PUIKI PASAULIO PAŽINIMO PAMOKA. PROFESIJA - ALPINIZMAS

2023 m. gegužės 24 dieną 1b ir 3b klasėse lankėsi mokinių tėvelis Vytautas Rukštelė, kuris pasakojo apie savo mėgstamą hobį ir darbą - alpinizmą, kopimus į kalnus, žygius. Aiškino vaikams, kodėl jis yra alpinistas, kokių reikia savybių žmogui, norinčiam kopti į kalnus, organizuoti turistinius žygius. Vaikai sužinojo, į kokių kalnų viršūnes Vytautas yra įkopęs, kokie iššūkiai laukia alpinistų ir kur slypi pavojai. Tėvelis Vytautas atsinešė įvairių įrankių, priemonių, drabužių, avalynės. Visi vaikai galėjo juos paliesti, pasimatuoti. Mokiniai sužinojo, kam ir kada reikia juos naudoti. Vaikai žiūrėjo nuotraukas, filmuotą medžiagą, žavėjosi nuostabiais kalnų vaizdais, ledynais, užburiančiu gamtos grožiu. Vaikai ir mokytojos turėjo labai daug klausimų. Vytautas į visus juos atsakė.

Ačiū tėveliui už skirtą laiką ir puikią pasaulio pažinimo pamoką!

Mokytojos Rasa Jagminė, Rita Duogytė