Mes esame NATO

Kovo 31 d. Lietuvos Respublikos Seimo Kovo 11-osios salėje vyko moksleivių rašinių konkurso "MES ESAME NATO" dalyvių apdovanojimo renginys.

Mūsų mokyklos 8-okė Augustė šiame konkurse užėmė garbingą III vietą. Mokiniai galėjo rinktis vieną iš 11-os temų. Augustės rašinio tema „Mano atsakymas piliečiams, nusiteikusiems prieš narystę NATO“.

Rašinių konkursą organizavo Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamentas prie Krašto apsaugos ministerijos kartu su leidiniu „Kurier Wileński”, Lenkijos Respublikos ambasada Vilniuje, JAV Ambasada Vilniuje ir Vokietijos ambasada Vilniuje.

Nuoširdžiai sveikiname Augustę su šiuo garbingu apdovanojimu, dėkojame už mūsų progimnazijos vardo garsinimą bei linkime sėkmės moksluose.

Plačiau apie konkursą ir apdovanojimų ceremoniją:

(Nuotr. L. Kranauskienės, MPPD, LRS)