„ŠOKIO RITMU“ 5-TOKŲ ŠOKIŲ KOVOS

Kovo 30 d. mokykloje vyko 5-okų gatvės šokių  konkursas  „Šokio ritmu“ 2023. Renginys sulaukė didelio mokinių susidomėjimo. Visus vienijo gatvės šokių kultūra, muzika. Renginį organizavo šokio mokytoja Evelina Rutė, mokinių gebėjimus vertino kompetentinga komisija: muzikos mokytoja Vilma Daubarienė, 8N klasės mokinys, aktyviai dalyvaujantis gatvės šokių kultūroje – Julius J., šokio mokytoja ir komisijos pirmininkė Vitalija Ivinskis.

Renginyje dalyvavo net 9 komandos, kurios, mokytojos padedamos, kūrė savo choreografiją, komandos pavadinimą, kruopščiai rinko kostiumo detales. Mokiniai buvo apdovanoti 1, 2, 3 vietomis bei nominacijomis: I–ąją vietą užėmė 5mB klasės mokinių komanda „100 procentų“ , II-ąją vietą užėmė 5N klasės duetas „Graffity duetas“, III-ąją vietą užėmė 5N klasės komanda „Power squad“.

Tikimės, kad ir toliau šokis vienys visą mūsų mokyklos bendruomenę.

Šokio mokytoja Evelina Rutė