JAUNŲJŲ ŠAULIŲ STOVYKLA

Kovo 24-26 dienomis Turgelių „Aistuvos“ gimnazijoje ir jos apylinkėse vyko mūsų Kuopos jaunųjų šaulių trumpalaikė stovykla „Pavasaris 2023“. Šioje stovykloje dalyvavo 14 mūsų mokyklos jaunųjų šaulių.

Stovykloje turėjome daug įvairių veiklų: klausėme teorinių paskaitų, mokėmės pirmosios medicinos pagalbos, statėme būstus, kūrėme vietovės maketus, žaidėme šratasvydį bei šaudėme šratasvydžio pistoletais. Vakare turėjome kelis pokalbius apie kibernetinį saugumą ir duomenų apsaugą, kalbėjome apie istoriją ir pilietiškumą. Gražiausias vakaro akcentas buvo, kai susirinkome padainuoti patriotinių dainų.

Stovykloje dalyvavo šie mokiniai: 5K - Lukas, Albertas, Liutauras, Kirilas; 5mB - Joris, Kipras, Lukas, Einoras, Vykintas; 5P - Leonardas; 6K - Dominyka; 6mB - Aleksandras; 7P - Herkus; 8P - Rojus.

Būrelio vadovas T. Bagdanavičius