KAIP KURIAMI KOMPIUTERINIAI ŽAIDIMAI?

3d klasės mokiniai informatikos pagrindų mokosi ne tik kompiuterių klasėje, bet ir už mokyklos ribų. Trečiokai apsilankė "Nordcurrent" įmonėje ir susipažino su kompiuteriniais žaidimais, kuriuos jau daugelį metų kuria ši įmonė. Mokiniai sužinojo, kad žaidimą kuria didžiulė darbuotojų komanda. Vieni teikia idėją, kiti piešia veikėjus, dar kiti veikėjus suprogramuoja judėjimui. Visiems labai patiko žaidimo testuotojo pareigos - žaidi sau visą dieną... Smagumėlis!

Vaikai taip pat dalyvavo viktorinoje apie kompiuterinius žaidimus ir ne vienas lamėjo prizą. O grįžę namo su tėveliais išbandė naujausio žaidimo versiją.

Aušrelė Bobelienė