MOKYKLOS BENDRUOMENĘ KVIEČIAME PRISIJUNGTI PRIE AKTYVAUS IŠŠŪKIO-KONKURSO

Vilniaus Antano Vienuolio progimnazijos taryba kviečia visus mokyklos bendruomenės narius - mokinius ir jų tėvelius - prisijungti prie Lietuvos moksleivių sporto asociacijos organizuojamo konkurso „Sportiškiausia mokykla - pasitik Šv. Kalėdas žygiuodamas“, kuris vyks tik 2022 m. gruodžio 1-20 dienomis.

Kaip žinia, mūsų progimnazija yra gavusi „Aktyvios mokyklos“ vardą, todėl kviečiame daugiau judėti tiek pertraukų metu, tiek kitų aktyvių veiklų metu ar tiesiog pakeliui į/iš mokyklą ir rinkti visos mokyklos žingsnius. Sportiškiausios mokyklos 2022 m. gruodžio 22 d. laukia apdovanojimai – piniginiai prizai.

Visą informaciją, kaip prisijungti prie iššūkio, rasite šioje nuorodoje: https://www.lmsportas.lt/9-naujienos/125-konkursas-sportiskiausia-mokykla-pasitik-sv-kaledas-zygiuodamas

Kviečiame prisijungti. Linkime gražaus ir aktyvaus švenčių laukimo!

Progimnazijos taryba