JAUNŲJŲ ŠAULIŲ IŠVYKA

Spalio 15 d. Pavilnių regioniniame parke mūsų mokyklos jaunieji šauliai buvo surengę iškylą (praktinius užsiėmimus). Iškylos metu jaunieji šauliai susipažino su šaulio ekipuote, mokėsi būstų statymo iš palapinsiausčių ir parankinių priemonių, maskuotės, rikiuotės bei laužų įžiebimo. Taip pat jauniesiems šauliams labai patiko papietauti gamtoje, pabūti visiems kartu. Taigi smagiai praleidome dieną bei išmokome daug naujo ir įdomaus. Ateityje planuojame periodiškai rengti tokius užsiėmimus.

Atskirai norime padėkoti gimnazistams (buvusiems mūsų mokyklos mokiniams) Dilanui, Albertui ir Lukrecijui už įdomiai organizuotus užsiėmimus.

Būrelio vadovas T. Bagdanavičius