Įm. k. 300134205 (85) 231 40 84 rastine@vienuolio.vilnius.lm.lt atsiliepimai.vienuolio@gmail.com

NEFORMALIOJO VAIKŲ ŠVIETIMO 1-8 KLASIŲ UŽSIĖMIMŲ TVARKARAŠTIS IR ELEKTRONINĖ REGISTRACIJA

1-8 KLASIŲ MOKINIŲ NEFORMALIOJO  VAIKŲ ŠVIETIMO (BŪRELIŲ)  UŽSIĖMIMŲ PRADŽIA - RUGSĖJO 12 D.  

 

VILNIAUS ANTANO VIENUOLIO PROGIMNAZIJA

NEFORMALIOJO  VAIKŲ ŠVIETIMO 1-8 KLASIŲ UŽSIĖMIMŲ  TVARKARAŠTIS

 2022 - 2023 m. m.

Eil.

Nr.

Būrelio  pavadinimas   ir  REGISTRACIJA

Vardas, pavardė

 

VIETA

Pirma-

dienis

Antra-

dienis

Trečia-dienis

Ketvirta-

dienis

Penkta-

dienis

1.

Dainos ir šokio studija „Šakar-makar“ (1, 2 kl.) 

Registracija:

1 klasė -  https://forms.gle/4z2htPDm1wna4Dvg8

2 klasė - https://forms.gle/XXsHi9e5piYbWv336

D.Navakienė

 

Aktų salė

14.00-14.45

(1 kl.)

 

14.00-14.45

(2 kl.)

 

 

2.

Mažieji dainorėliai (1, 2, 3, 4 kl.)

Registracija:

1 klasė - https://forms.gle/FQR6PU6apkULiVa97

2 klasė - https://forms.gle/u5ThpswgEPaaknuT9

3 klasė - https://forms.gle/swvJh2Uc9iog3xtm9

4 klasė - https://forms.gle/6jNVtUUtytRGuNW5A

E.Bareikienė

 

Konf. salė (3a.)

Aktų salė

(1a.)

 

 

Konf. salėje

14.00-14.45 (1 kl.)

14.45-15.30 (3 kl.)

 

 

Aktų salėje 14.00-14.45 (2 kl.)

14.45-15.30 (4 kl.)

 

3.

Etnokultūriniai projektai  (3 kl.)

Registracija:

3 klasė - https://forms.gle/Jm1deYnnzBJ3NBse9

A.Bobelienė

 

Aktų salė

 

14.00-14.45

(3 kl.)

 

 

 

4.

Matematikos informatikos būrelis „Skaičiuok ir programuok“  ( 3 kl.) 

Registracija:

3 klasė - https://forms.gle/bs5eP3w8oXb7oatr8

R.Duogytė

 

107 kab.

 

 

 

14.00-14.45 (3a, 3b kl.)

15.00-15.45 (3c, 3d kl.)

 

 

5.

IKT išmanieji  peliukai (1, 2 kl.)

Registracija:

1 klasė - https://forms.gle/onU8GV6bQCRYXatJ6

2 klasė - https://forms.gle/ojZKjzav2RmTQty78

I.Kudelko

 

107 kab.

 

14.00-14.45

 (1 kl.)

 

 

14.00-14.45 (2 kl.)

 

6.

Anglų k. skaitymo būrelis „Bookland" ( 4 kl.)

4 klasė - https://forms.gle/7Fdm17xzVV3x8L4j6

V.Vaitkevičė

120A kab.

 

 

14.00-14.45 (4 kl.)

 

 

7.

Jaunųjų turistų būrelis „Žygeivio ABC“ ( 3-4 kl.)

Registracija:

3 klasė - https://forms.gle/ramb5AKP8ZnvYQjP9

4 klasė - https://forms.gle/MDdvfk96xgUczc9f6

V.Vaitkevičė

120A kab.

 

 

15.00-15.45

(3-4 kl.)

 

 

8.

Anglų k. būrelis „Some fun with English“ ( 5 kl.)

Registracija:

5 klasė - https://forms.gle/ro5x6qF2L6gFpQg8A

Rita Brazaitė

306A kab.

 

 

14.00-14.45 (5 kl.)

 

 

 

9.

Vokiečių k. būrelis (4 kl.)

Registracija:

4 klasė - https://forms.gle/7ohn2KmR5BLKLjXh7

R.Gaižauskienė

203 kab.

 

 

14.00-14.45 (4 kl.)

 

 

 

10.

Vokiečių k. būrelis „Sprich Deutsch“ (5 kl.)

Registracija:

5 klasė - https://forms.gle/qcRUAX1goGeyJEFU7

Vidmantė Nareckaitė

 

 

 

 

 

15.00-15.45 (5 kl.)

11.

Keramika (2 kl.)

Registracija:

2 klasė - https://forms.gle/4di4YvCtRUA8rB3dA

1pam.-3 eur (už medžiagas ir molio darbų išdegimą)

Edita Budrytė-Vaitkevičienė

120 kab.

14.00-14.45 (2a, 2c kl.) 14.45-15.30 (2b, 2d kl.)

 

 

 

 

12.

Darbščios rankelės (3 kl.)

Registracija:

3 klasė – https://forms.gle/UaP9xbSBXUR7Z6ky7

R.Čičenkienė

 

209 kab.

 

 

 

14.00-14.45 (3 kl.)

 

13.

Dailės būrelis „Ponas teptukas“ (1, 2 kl.)

Registracija:

1 klasė – https://forms.gle/b3TAbzcBGzRb7P1X9

2 klasė – https://forms.gle/ANadnoWyt8jF6VoeA

A.M.Marcinkevičiūtė

 

120 kab.

 

 

14.00-14.45 (1 kl.)

14.45-15.30 (2 kl.)

 

 

14.

Dailės būrelis (4, 5 kl.)

Registracija:

4 klasė – https://forms.gle/gbMsSh9cLTz272Dg8

5 klasė- https://forms.gle/UQ2MMYbdKSkaqjkR9

L.M.Šalkauskienė

 

120 kab.`

 

 

 

 

14.00-15.30 (4, 5 kl.)

 

15.

Šokių būrelis (3, 4, 5 kl.)

Registracija:

3 klasė - https://forms.gle/W1JDVkuFVxJXVjEo6

4 klasė - https://forms.gle/fRDCMTddrmrzAuEw6

5 klasė - https://forms.gle/YzArhCwiqYMqNw917

Vitalija Ivinskis

 

Konferencijų

 salė (3a.)

 

14.00-14.45

(3 kl.)

 

14.00-14.45

(4 kl.)

 

 

14.00-14.45 (5 kl.)

 

 

16.

Sporto būrelis „Sportas-sveikata“ (2 kl.)

Registracija:

2 klasė- https://forms.gle/W3ZFZ4fC1ArGMYp69

G.Ulevičiūtė

Sporto salė

 

14.00-14.45

(2 kl.)

 

 

 

17.

Kvadrato būrelis (2 kl.)

Registracija:

2 klasė- https://forms.gle/u99uDwAR7UBT9DbT7

L.Nedzveckienė

Sporto salė

 

 

 

14.00-14.45

(2 kl.)

 

18.

Šaškių  būrelis (3 kl.)

Registracija:

3 klasė - https://forms.gle/BM4HrkrTZyZ6ESd17

J. Janeiko

 

310 kab.

15.00-15.45

 

 

 

 

19.

Sporto būrelis “Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ (4 kl.)

Registracija:

4 klasė - https://forms.gle/8LDtNNR1jnGuRzoX9

J. Janeiko

 

Sporto salė

 

15.00-15.45

(4 kl.)

 

 

 

20.

Kvadratas. “Drąsūs, stiprūs, vikrūs“

(5-6 kl. mergaitėms) (5-6 kl. berniukams)

Registracija:

5-6 kl.(merg.)- https://forms.gle/dVYTVqHCq3kD2Ezq8

5-6 kl.(bern.) - https://forms.gle/SemSykTXzpoY3aL18

J. Janeiko

R.Mugevičienė

 

 

Sporto salė

 

 

15.00-15.45

 (5-6 kl. bern.)

 

 

15.00-15.45

 (5-6 kl. merg.)

 

21.

Sporto būrelis „Sportas-sveikata“ (3 kl.)

Registracija:

3 klasė - https://forms.gle/Soj7h5LdYdhSRwYy9

R.Mugevičienė

 

Sporto salė

 

 

 

15.00-15.45

(3 kl.)

 

22.

Salės futbolas  (7-8 kl.)

Registracija:

7-8 klasės - https://forms.gle/Co3DNQWE1g8cCADF8

R.Mugevičienė

Sporto salė

15.00-15.45

(7,8 kl.)

 

 

 

 

23.

Dainos studija (5-8 kl.)

Registracija:

5-8 klasės - https://forms.gle/wp5ZqbgVCZidpN377

V.Daubarienė

 

309 kab.

 

 

 

14.00-14.45

 

 

24.

Gero maisto akademija (5, 7 kl.)

Registracija:

5 klasė - https://forms.gle/Sb87CwhijpSFMT7c7

7 klasė – https://forms.gle/re5iD6PoeURumPk17

J.Vapsvienė

 

004 kab.

14.00-15.130

(7 kl.)

 

 

 

 

25.

Geografijos būrelis „Ieškok, mąstyk, tyrinėk ir tobulėk ” (6 kl.)

Registracija:

6 klasė - https://forms.gle/GimZkTFGb63HPEZu8

A.Galatiltienė

 

302 kab.

 

 

 

 

15.00-15.45

(6 kl.)

26.

Gamtos mylėtojų būrelis „Mylėk, sodink ir prižiūrėk“ (8 kl.)

Registracija:

8 klasė - https://forms.gle/3QMsqMVczV92dtQN7

J.Savickienė

 

304 kab.

14.00-15.00

(8 kl.)

 

 

 

 

27.

Literatų būrelis „Žodžių galia“ (8 kl.)

Registracija:

8 klasė - https://forms.gle/J4UCaB8x4eG7f2ku7

J.Sakalauskienė

 

209 kab.

15.00-15.45

(8 kl.)

 

 

 

 

28.

Seniūnų klubas (5-8 kl. išrinktas klasės aktyvas)

El. registracija nevyks.

E.Ačienė, E.Milkintė

315 kab.

 

 

9.40-10.00

 

11.50-12.05

 

29.

Jaunieji šauliai (5-8 kl.)

Registracija:

5-8 klasės - https://forms.gle/7n8M8eBkXqtwzCb86

T.Bagdanavičius

305 kab.

 

 

 

 

 

14.00-15.30

 

 MOKAMI  BŪRELIAI

(Akredituotų neformaliojo vaikų švietimo programų pasiūla)

 

Veiklos pavadinimas

 

Vieta

Veiklos  laikas

 

Pirma-

dienis

Antra-

dienis

Trečia-dienis

Ketvirta-

dienis

Penkta-

dienis

 

Karate būrelis (TOSHI mokykla) www.toshi.lt

Registracija: https://www.toshi.lt/registracijos-anketa

(nuo rugsėjo 12 d. )

 

Aktų salė

 

14.00-15.00

(naujokai)

15.00-16.00

(pažengę)

15.00-16.00

(stiprūs)

 

14.00-15.00

(naujokai)

15.00-16.00

(pažengę)

15.00-16.00

(stiprūs)

 

 

Šachmatai (Lietuvos šachmatų mokykla) 

Registracija: https://sachmatumokykla.lt/

(nuo rugsėjo 19 d. )

 

 

314 kab.

14.00-15.00

(1-2 kl.)

15.00-16.00

(3-4 kl.)

 

 

 

 

 

Programavimo akademija (VŠĮ mokslo šviesa) (1-4 kl., 5-8 kl.)

Registracija: http://www.mokslosviesa.lt/

(nuo rugsėjo 19 d. )

Būrelio kaina 45 Eur./mėn. ( su NVŠ krepšelio lėšomis 25 Eur./mėn.)

 

118 kab.

 

 

 

14.00-15.30

(1-4 kl.)

15.30-17.00

(5-8 kl.)

 

 

Robotika (VŠĮ Robotikos akademija)

Registracija:

https://bureliai.robotikosakademija.lt/robotika/registracija/?address=85

(nuo rugsėjo 14 d. )

 

315 kab.

 

 

 

14.00-15.30

 (1, 3 kl.)

15.45-17.15

(2, 4 kl.)

 

 

 

Krepšinis (Vilniaus krepšinio  mokykla)

Registracija vykdoma  atėjus   į būrelį.

Sporto salė

Nuo 17 val. pagal atskirus grupių individualius tvarkaraščius

 

Vienuolio progimnazija