Įm. k. 300134205 (85) 231 40 84 rastine@vienuolio.vilnius.lm.lt atsiliepimai.vienuolio@gmail.com

PERMAINOS! Atnaujinama progimnazijos mokinių uniforma

Informuojame, kad progimnazijos tarybos sprendimu nuo 2022 m. rugsėjo 1 d., pasikeitus progimnazijos ženklui (logotipui), yra atnaujinama ir progimnazijos mokinių uniforma. Pereinama prie naujojo progimnazijos ženklo, spalvų bei papildomų uniformos detalių pasirinkimo galimybių.

Be abejo, ateinančius 2022-2023 m. m. skirsime pereinamajam uniformos laikotarpiui, todėl jei esate įsigiję (neišaugę) iki šiol galiojusį uniformos komplektą, jį galite nešioti ir ateinančiais mokslo metais. Tačiau jei ketinate atsinaujinti uniformos elementus, pirkite jau naujos komplektacijos ir spalvų uniformas, naudokite naująją progimnazijos emblemą.

Uniformas įsigyti bus galima:

  • “Manovita” siuvykloje (H.Manto g. 6, prie Kalvarijų turgaus), kuri turi ir el. parduotuvę  https://www.uniformusiuvimas.lt/ . “Manovita” siuvykla turi itin platų džemperių pasirinkimą. O jei pageidausite individualių matmenų uniformos, siuvykla labai rekomenduoja atvykti į parduotuvę iki liepos pradžios, kad spėtų laiku pasiūti.
  • “Aukso siūlas” siuvykloje (Pylimo g. 60-43, prie Halės turgaus), su kuria bendradarbiavome iki šiol (nepatogumas - atsiskaitymas tik grynaisiais).
  • Pageidaujant mokyklinių spalvų kūrybiško bei individualaus džemperio ar polo marškinėlių su mokyklos ženklu, užsisakyti galima individualiai, pvz.: https://printshop.lt/lt/  (spaudai reikalingi failiukai ČIA)

 

Plačiau apie progimnazijos ženklo reikšmę skaitykite ČIA

Su naujuoju mokyklinės uniformos reglamentu galite susipažinti: ČIA  

Rekomenduojami uniformos modeliai ČIA

 

Tikimės, kad šios permainos bus itin patrauklios mokiniams!

 


Priedai:
Rekomenduojami modeliai

Vienuolio progimnazija