DĖL UGDYMO ORGANIZAVIMO BIRŽELIO 3 D.

Informuojame, kad š. m. birželio 3 d. mūsų mokykloje vyks biologijos valstybinis brandos egzaminas, dėl to ugdymas šią dieną vyks šia tvarka:

- 1-4 klasėms vyks edukacinės veiklos (išsamesnę informaciją pateiks klasės mokytojas),

- 1-4 klasėms visos dienos mokyklos grupės birželio 3 d. nebus organizuojamos,

- 5-8 klasėms pamokos vyks nuotoliniu būdu per Google Classroom platformą.

Kadangi tą dieną kai kurie mūsų mokytojai dalyvauja šio egzamino vykdyme, prašome atidžiai sekti tos dienos pamokos informaciją tiek Tamo dienyne, tiek Google Classroome: gali būti pamokų jungimų arba skirtos užduotys savarankiškam darbui.

Prašome mokinių pasitikrinti, ar nesate pamiršę prisijungimų prie Google Classroom. Jei iškiltų klausimų, pašome kreiptis į Indrę Kudelko – Google Classroom administratorę.

Administracija