KONKURSO 4-5 KLASIŲ MOKINIAMS ,,MANO HEROJUS BIBLIJOJE" NUGALĖTOJAI

Konkursą organizavo Vilniaus arkivyskupijos katechetikos centras kartu su Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija.

Mokiniai meninių priemonių pagalba turėjo atskleisti pasirinkto herojaus gyvenimą, veiklą, o tekstu apibūdinti, kaip pasirinktas Šventojo Rašto herojus stiprina vaiko tikėjimą.

Konkurse dalyvavo 102 mokinių darbai iš Vilniaus arkivyskupijos, Panevėžio ir Telšių vyskupijų. Populiariausias Biblijos herojus 4-5 klasių mokiniams yra Mozė. Parengti net 23 darbai.

Konkurse dalyvavo 4 mūsų progimnazijos 4b mokiniai: Gustas J., Rūta V., Vykintas R., Arina K. (tikybos mokytoja R. Marcinkevič).

Dėkojame visiems dalyviams ir jų mokytojams už dalyvavimą konkurse.

Visus piešinius galima peržiūrėti paspaudus nuorodą

Sveikiname konkurso nugalėtojus:

1 vieta. Vilniaus Jeruzalės progimnazijos mokinė E. S. (tikybos mokytoja V. Koirovič).

2 vieta. Vilniaus Šv. Kristoforo progimnazijos mokinė D. D. (tikybos mokytoja S. Čepaitė).

2 vieta. Panevėžio K. Paltaroko gimnazijos mokinė G. P. (tikybos mokytoja J. Šadauskienė).

3 vieta. Mostiškių mokyklos-daugiafunkcinio centro mokinė E. R. (tikybos mokytoja A. Gulbicka).

3 vieta. Mažeikių ,,Žiburėlio" pradinės mokyklos mokinė E. P. (tikybos mokytoja Alvina Mažeikienė).

Tikybos mokytoja J. Liubčenko