RAŠINIŲ KONKURSAS “(NE)LAIMINGA MEILĖ”

Balandžio 14 dieną progimnazijoje įvyko jau tradiciniu tapusio rašinių konkurso “(Ne)laiminga meilė”, skirto 140-osioms Antano Vienuolio gimimo metinėms paminėti, baigiamasis renginys. Labai džiaugiamės, kad šiemet konkurse dalyvavo šešių Vilniaus mokyklų dvidešimt keturi aštuntokai. Kūrybiniai darbai buvo išties nuostabūs: jausmingi, meniški, originalūs. Sužavėjo jaunųjų kūrėjų nuoširdumas, atvirumas, gebėjimas jautriai, bet kartu ir gana brandžiai rašyti apie meilę.

Smagu, kad baigiamajame renginyje sulaukėme ne tik konkurso dalyvių bei jų mokytojų, bet ir garbingo svečio – Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinės gimnazijos lotynų kalbos mokytojo Vido Garliausko.

Padėkojęs visiems konkurso dalyviams bei juos konsultavusiems mokytojams progimnazijos direktorius Kęstutis Subačius paskelbė nugalėtojus:

I vieta skirta Joriui V., Vilniaus Antano Vienuolio progimnazijos mokiniui.

II vieta pasidalino Reinoldas K. iš Vilniaus aklųjų ir silpnaregių centro ir Jorūnė K. iš Vilniaus Antano Vienuolio progimnazijos.

III vieta atiteko Martynai V. iš Vilniaus “Ąžuolyno” progimnazijos, Rugilei P. iš Vilniaus Žemynos progimnazijos ir Milai B. iš Vilniaus Antano Vienuolio progimnazijos.

Taip pat dar buvo skirtos trys paskatinamosios vietos: Julijai M. iš Vilniaus Simono Konarskio gimnazijos, Luknei L. iš Vilniaus Žemynos progimnazijos, Rugilei S. iš Vilniaus Žemynos progimnazijos ir Ivetai V. iš Vilniaus Antano Vienuolio progimnazijos.

Dar kartą dėkojame visiems konkurso dalyviams ir juos konsultavusiems mokytojams; lauksime kūrybinių darbų kitais mokslo metais!

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė Eglė Valavičienė