KONFERENCIJA ,,STEBIU, TYRINĖJU, PAŽĮSTU...“

Spalio 20 d. 3D klasės mokiniai dalyvavo Respublikinėje pradinių klasių mokinių konferencijoje ,,Stebiu, tyrinėju, pažįstu...“. Šios konferencijos metu mokiniai buvo skatinami domėtis savo artimiausia gamtine aplinka, stebėti, tyrinėti paprasčiausius  reiškinius, medžiagas ir savo tyrinėjimais pasidalinti su kitų mokyklų mokiniais, mokytis vieniems iš kitų. Klasei atstovavo gabus, kūrybingas mokinys Mikas. Jis skaitė pranešimą "Kerpės – žala ir nauda". Šis pranešimas skatina domėtis oro tarša ir ekologija. Kerpės ant medžių parodo vietovės užterštumą, todėl stebėdami ir tyrinėdami mokyklos teritorijoje augančius medžius nesitikėjome rasti gausybės jų, ir ieškojome geltonkerpės, nes ji atspariausia oro taršai. Buvome labai nustebę, kai radome ir kitų rūšių kerpių. Jų dėka galėjome daryti išvadą, kad mokomės švarioje ir mažai kenksmingų medžiagų paliestoje vietoje.

Džiaugiamės galėdami pasidalinti sėkme ir kviečiame visus prisijungti prie stebėjimų, tyrinėjimų, atradimų bei gamtos išsaugojimo.

Pradinio ugdymo mokytoja Vika Orlienė