EUROPOS KALBŲ DIENA

Europos Tarybos ir Europos Komisijos iniciatyva Europos kalbų diena nuo 2001 m. švenčiama kasmet rugsėjo 26 dieną. Šiais metais minime Europos kalbų dienos dvidešimtmetį. Kalbų mokėjimas atveria naujas mokymosi ir verslo galimybes, padeda lengviau pažinti kitas kultūras, skatina tarpusavio bendravimą bei bendradarbiavimą. Mūsų progimnazijos anglų, vokiečių, prancūzų, rusų kalbų mokytojai šiai dienai parengė daug renginių: 1b (klasės vadovė I. Lutcienė), 2b (klasės vadovė R. Duogytė)  ir 3b (klasės vadovė J. Skurkienė) klasių vaikučiai surengė angliškų dainų koncertą (anglų k. mokytoja E. Ačienė), 6mB kl.mokinė Miglė A. kartu su savo meškučiu Tedžiu draugams pristatė savo perskaitytą knygą (anglų k. mokytoja G.Karsokienė), 7N, 7K, 7P, 5P klasių mokiniai dalyvavo Kahoot protmūšyje (anglų k. mokytojas D. Jankauskas), 6mB klasės mokiniai išbandė vertėjo duonos skonį (anglų k. mokytoja V. Masoic, G.Karsokienė), 4a, 5N, 5K ir 5mB  klasių mokiniai virtualiu būdu aplankė Europos informacijos centrą ir studijavo informacinį stendą, skirtą Europos Kalbų dienai (anglų k. mokytoja D. Riškienė), integruotą rusų- vokiečių kalbos pamoką "Europos kalbų pažinimas' vedė mokytojos D. Berelašvili bei H. Sinkevičienė. Kalbų dienos triūsą vainikavo 7K kl.mokinės Gabijos J. iškeptas pyragas pagal tikrą škotų receptą (mokyt.G.Karsokienė).

Ši diena  tapo  įsimintina visai mokyklos bendruomenei, nes ji visus subūrė smagiam šokiui, dainai, atviram bendravimui, linksmai akimirkai ir juokui.
Kviečiame pasidžiaugti šventės akimirkomis.

Anglų kalbos mokytojos Eglė Ačienė ir Gitana Karsokienė