SKAITYMAS - TAI NE SENAMADIŠKA VEIKLA, AR NUOBODULYS, TAI TIKRIAUSIO NUOTYKIO PRADŽIA!

Rugsėjo 22 d. 2b klasės mokiniai su mokytoja Rita Duogyte Vilniaus mokytojų namuose dalyvavo "Vaikų žemės" literatūros pažinimo programoje, klausėsi aktorės Sigitos Pikturnaitės skaitomų Kęstučio Kasparavičiaus istorijų apie įvairius daiktus. Dailininkė Greta Alice vaikus stebino netikėtomis atgyjančių daiktų iliustracijomis. Ji pasiūlė pasirinktiems veikėjams suteikti žmogiškų savybių ir sukurti istorijų. Mokiniai su malonumu įsitraukė į kūrybinę užduotį ir ją įamžino savo pačių pagamintame mini teatre.

Edukacijos metu buvo naudojama įtraukūs, žaidybiniais elementais grįsti bendravimo su vaikais metodai, audiovizualinė medžiaga, nesudėtingos kūrybinės užduotys, padedančios išlaikyti vaikų dėmesį ir patraukliai pateikti tyrinėjamą medžiagą. Po tokių kūrybinių skaitymų mokiniai ir klasėje kūrė, skaitė bei vaidino kitas istorijas.

Įsitikinome, kad mus supa begalė įdomių daiktų ir nepaprastų istorijų!

Pradinio ugdymo mokytoja Rita Duogytė