DĖL GALIMYBĖS SKIEPYTIS

Informuojame, kad Vilniaus mieste vakcinacija organizuojama patogiau ir arčiau Jūsų – į švietimo įstaigas atvažiuoja skiepijimo komandos, kurios skiepija moksleivius/pedagogus. Skiepijimas vyksta be išankstinės registracijos.

Rugsėjo 9 d. nuo 9.15 iki 10 val. skiepijimo komanda atvyksta į Antakalnio gimnaziją (Antakalnio g. 29).

Norintiems pasiskiepyti mūsų progimnazijos vyresniems nei 12 m. mokiniams sudarysime galimybę nuvykti į Antakalnio gimnaziją. Mokinius iki 16 m. turi lydėti vienas iš tėvų, būtina turėti vaiko gimimo liudijimą / pasą ir atlydėjusio vieno iš tėvų asmens dokumentą.

Moksleiviai bus skiepijami Comirnaty (Pfizer) ir Spikevax (buvusi Moderna) vakcinomis.

Apie pageidavimą skiepytis rugsėjo 9 d. informuokite savo klasės vadovą iki rugsėjo 8 d. 10 val.