Įm. k. 300134205 (85) 231 40 84 rastine@vienuolio.vilnius.lm.lt atsiliepimai.vienuolio@gmail.com

Kviečiame į mokslo metų pradžios šventę ir patiksliname informaciją dėl šios dienos organizavimo

9.30 VAL. 1-2 KLASIŲ  MOKINIAMS šventė vyks mokyklos kieme kartu su tėveliais. Po šventės - su klasių vadovais pirmoji naujų mokslo metų pamoka 1-2 klasių mokiniams klasėse. (Tėvai į mokyklą nebus įleidžiami).

9.30 VAL.  3-4 KLASIŲ  MOKINIAMS pirmoji naujų mokslo metų pamoka klasėse. (Klasių vadovai mokinius pasitiks mokyklos kieme. Tėvai į mokyklą nebus įleidžiami).

 

11.00 VAL. 5  KLASIŲ  MOKINIAMS šventė vyks mokyklos kieme. Po šventės - su klasių vadovais pirmoji naujų mokslo metų pamoka 5 klasių mokiniams klasėse. (Tėvai į mokyklą nebus įleidžiami).

11.00 VAL. 6-8  KLASIŲ  MOKINIAMS su klasių vadovais pirmoji naujų mokslo metų pamoka klasėse arba kitose erdvėse. (Klasių vadovai mokinius pasitiks mokyklos kieme. Tėvai į mokyklą nebus įleidžiami).

________________________

 

Esant ypatingoms aplinkybėms dėl COVID-19 ligos bei siekiant užtikrinti progimnazijos bendruomenės saugumą, į mokyklos patalpas bus įleidžiami tik 1–8 klasių mokiniai su klasių vadovais. Saugumo tikslais tėveliai galės mokinių palaukti mokyklos kieme. Po pamokos vaikus į mokyklos kiemą pas tėvus atlydės jų klasės vadovai.

    Lauko erdvėje, esant grupėms, prašome visų dėvėti veido kaukes.

    Prašytume į šventę vieną mokinį lydėti tik vienam suaugusiam žmogui. 

    Kviečiame laikytis saugaus atstumo, o pasveikinti vieni kitus siūlome smagiais pamojavimais.

 

Tikimės Jūsų supratingumo.

NEPAMIRŠKITE  KAUKIŲ  IR  LAIKYTIS  SAUGAUS  ATSTUMO.

Vienuolio progimnazija