Konkursas „(Ne)laiminga meilė“

Gegužės 7 d. progimnazijoje įvyko jau tradicija tapęs rašinių „(Ne)laiminga meilė“ konkursas, skirtas rašytojui Antanui Vienuoliui atminti, kuriame dalyvavo Vilniaus ir Anykščių miesto aštuntokai. Baigiamajame renginyje sulaukėme ne tik dalyvių bei jų mokytojų, bet ir svečių – poeto Vainiaus Bako ir Anykščių Antano Vienuolio progimnazijos direktorės Danutės Mažvylienės.

Džiaugiamės itin brandžiais mokinių darbais, menine raiška, netikėtomis idėjomis, sugebėjimu integruoti kultūros kontekstą.

I vieta skirta Dominikai Š., Vilniaus Simono Konarskio gimnazijos mokinei.

II vieta pasidalino Rugilė P. iš Vilniaus „Ąžuolyno“ progimnazijos ir Ugnė Š. iš Anykščių Antano Vienuolio progimnazijos.

III vieta atiteko Vestai J. ir Gabrielei M. iš Vilniaus Antano Vienuolio progimnazijos bei Viktorijai T. iš Vilniaus Simono Konarskio gimnazijos.

Visiems dalyviams ir jų mokytojams direktorius Kęstutis Subačius skyrė padėkos žodžius, o padėkas bei prizus žadėjo pristatyti į mokyklas asmeniškai.

Džiugu, jog tarp Vilniaus miesto ir Anykščių Antano Vienuolio progimnazijos aštuntokų, dalyvavusių tradiciniame rašinių konkurse "(Ne)laiminga meilė", mūsų mokyklos 8 m klasės mokinės Gabrielė M. ir Vesta J. užėmusios II vietą, o Regvita V. nominuota už meniškumą kūrinyje.

Lietuvių kalbos mokytoja Loreta Paulauskienė