1b, 1d, 2a, 3a, 3b ir 4a klasių saugus sugrįžimas į progimnaziją jau nuo 2021-04-28!

• Esame informuoti, kad 1b, 1d, 2a, 3a, 3b ir 4a klasių šeimos yra registruotos kaupinio metodo testavimui 2021-04-25 dieną (sekmadienį) konkrečiu metu (turite gauti žinutę Jūsų nurodytu mokyklos sutikimo formoje telefonu).

• Pirmą kartą testuotis į mobilųjį punktą būtina atvykti visiems vieno namų ūkio nariams vienu automobiliu, adresu V. Gerulaičio g. 1 (pridedame schemą žemiau). Neturintiems galimybių atvykti į punktą automobiliu, galima iš anksto užsisakyti pavėžėjimo paslaugą telefonu: (8 5) 211 2555.
  • Kiekvienas namų ūkio narys turėjo gauti SMS žinutę apie tyrimo tikslią atlikimo datą ir valandą. Raginama atvykti nurodytu laiku, nes kiekvienam namų ūkiui iš anksto skiriamas individualus tyrimo atlikimo laikas. Neatvykus nurodytu laiku, kitomis dienomis testuotis galimybės nebus.
  • Su savimi būtina turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (vaikui – gimimo liudijimo, įrašo kopiją) bei išsaugotą žinutę telefone.
  • Į mokyklą grįžta bei ją lanko tik neigiamą covid-19 testą turintys mokiniai.
  • Tolesni testai tik mokiniams ir darbuotojams bus atliekami Vilniaus Antano Vienuolio progimnazijoje paskirtu laiku.
  • Kontaktinis ugdymas mokykloje bus organizuojamas klasės principu, griežtai laikantis visų saugumo reikalavimų: reguliuojant srautus, laikantis visų higienos normų reikalavimų, nerengiant bendrų kelių klasių veiklų, saugiai organizuojant vaikų maitinimą ir poilsio laiką.
  • Negrįžusių į mokyklą kitų 1-4 klasių mokiniai, kurių didžioji dalis šeimų nesutiko grįžti į kontaktinį ugdymą atliekant pradinių klasių mokinių namų ūkių profilaktinį tyrimą kaupinių metodu, toliau mokysis nuotoliniu būdu.
  • Grįžtančių klasių vadovai informuos, į kokias pamokas mokiniai galės jungtis hibridiniu būdu bei informuos apie numatytas nuotolines konsultacijas ir jų laiką.
  • Mokiniai kaukių gali nedėvėti klasėje, atviroje erdvėje (tačiau rekomenduojamos), jeigu, reguliuojant srautus, bus laikomasi visų saugumo reikalavimų.
  • Išsamiau apie klasės ugdymo organizavimą mokykloje ir likusiems namuose, jus informuos klasių vadovai. Laikysimės įprasto pamokų tvarkaraščio.

Pamokų pradžia 2021-04-28:

08:00 (atėjimas į mokyklą 7.45-8.00) 2a, 4a – centrinis įėjimas, 3a, 3b – šoninis įėjimas.

08:15 (atėjimas į mokyklą 8.00-8.15) 1b – centrinis įėjimas, 1d – šoninis įėjimas.

• Klasių patalpos: 1b – 202 kab., 1d – 204 kab., 2a – 112 kab.,  3a – 208 kab., 3b – konf. salė (III a.) ir 4a – 302 kab.
  • Visos dienos grupės veiks iki 16:00 val. (penktadienį iki 15 val.) griežtai laikantis klasės principo (mokinių jungimo negali būti). Esant galimybei, po pamokų ir pagrindinių ugdymo(si) veiklų mokykloje, prašytume sudaryti vaikams sąlygas saugiai būti namuose.
  • Mokykloje mokinių maitinimas bus organizuojamas pagal grafiką valgyklos patalpose laikantis klasės principo ir visų saugumo reikalavimų. Bus galimybė sumokėti už savaitę grynais (atnešti mokytojai) ar nusipirkti (gryni pinigai arba kortele). Valgyklos darbo laikas nuo 8:00 iki 15:00 val.

Dėl gruodžio mėn. sumokėtų pinigų likučio už maitinimą prašome teirautis valgyklos darbuotojos gamybos vadovės Jurgitos tel.:+370 608 71965 SMS žinute arba paskambinti. Šią informaciją prašyčiau suteikti ir klasės vadovei atvykus į mokyklą.

Tikimės, kad visi kartu bendradarbiaudami saugiai užbaigsime šiuos mokslo metus.

Apie kaupinių metodą plačiau: https://www.vilniussveikiau.lt/informacija-ugdymo-istaigoms/

Priedai:
GRĮŽTAME Į MOKYKLĄ - INFORMACIJA VAIKAMS