MATEMATIKA DAILĖS PAMOKOSE

Štai ir atėjo nuostabioji matematinė savaitė! Mūsų gyvenime matematika dominuoja visur: gamtoje, gatvėje, interjere, drabužių dizaine, mene. Dailės pamokose mokiniai taip pat naudoja su matemetika susijusius elementus.

Antano Vienuolio progimnazijos 5 – 8 klasių mokiniai dailės pamokų metu kūrė meno kūrinius, naudojo įvairiausias medžiagas, priemones, spalvas, atspalvius. Jų kūrybiškumas ir idėjos atsispindėjo meno kūriniuose, kuriuose naudojo simetriją, geometrines formas ir derindami spalvas bei atspalvius atskleidė nuostabius meno kūrinius, pripildytus meile ir džiaugsmu. Mokiniai labai  džiaugėsi savo kūrybiniais darbais.

Dailės mokytoja Jurgita Baltuškaitė