POPIETĖ “KITOKS PERSKAITYTOS KNYGOS PRISTATYMAS”

Sausio 29 d. 2c klasės mokiniai dalijosi mintimis apie perskaitytas knygeles. Tačiau šį kartą jie buvo pasiruošę pristatyti knygeles draugams ir mokytojai drauge su tėveliais per nuotolį. Įdomu buvo stebėti ir stalo teatrą, ir mokinių su tėveliais vaidinimą, pristatymą skaidrėse.

Mokiniai pristatė Hovardo Pailo „Robinas Hudas”, Antuano de Sent Egziuperi „Mažasis princas”, „Robotas – gera auklė”, H. K. Anderseno „Bjaurusis ančiukas’’ ir kt knygeles. Danielius su mamyte vaidino etiudą pagal Cressidos Cowell knygą „Burtininkų amžius” apie berniuką Zarą ir mergaitę Norę, kurie  norėjo atimti magiją su geležiniu puodu iš tikrojo burtininko. Stalo teatrą pagal knygą „Trys draugai” vaidino Enrika su mamyte. Kai kurie mažieji knygų skaitytojai renkasi įdomias knygeles, mokosi pristatyti jas 1 - 3–ose skaidrėse.

Gražus bendravimas ir bendradarbiavimas su tėveliais skatins mokinius labiau domėtis įvairaus žanro literatūra, jie savarankiškai gebės įdomiau pristatyti knygeles. Knygų skaitymas ugdo kritinį mąstymą, atmintį, lavina vaizduotę, fantaziją, turtina žodyną.

Dėkoju tėveliams už gražų bendradarbiavimą, geranoriškumą, domėjimąsi mokinių skaitymo sėkme.

Pradinio ugdymo mokytoja G. Liutkevičienė