DALYVAUJAME PROJEKTE „ŠIUOLAIKIŠKAS MATEMATINIŲ GEBĖJIMŲ UGDYMAS IR PAŽANGOS STEBĖSENA“

Nuo 2021 metų sausio 15 d. Vilniaus miesto savivaldybė net 8 tūkstančiams sostinės 2, 3, 5 klasių mokinių sudaro galimybę matematikos mokytis išmaniau. Jau visai netrukus 59 mokyklos pradės naudoti virtualią mokymo(si) platformą Eduten Playground, kurioje matematikos mokymui(si) ir pažangos stebėsenai naudojama dirbtinio intelekto technologija.

Norime pasidžiaugti, kad ir mūsų Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija pateko tarp šių 59 mokyklų ir visiems mūsų 2, 3 ir 5 klasių mokiniams Eduten Playground licencijos bus skirtos nemokamai (iš viso 306 licencijos).

Vilniaus švietimo pažamgos centrui paskelbus kvietimą dalyvauti naujame projekte „Šiuolaikiškas matematinių gebėjimų ugdymas ir pažangos stebėsena“ buvo sulaukta nepaprastai didelio mokyklų susidomėjimo ir aktyvios registracijos, todėl pradžioje planuotą pasiekti 5 tūkstančių mokinių skaičių organizatoriai padidino iki 8 tūkstančių. Tačiau net ir padidinus šį skaičių, ne visos norinčios mokyklos buvo pakviestos. Džiaugiamės, jog atitikome organizatorių atrankos kriterijus.

Daugelio tyrimų duomenimis, matematika yra viena sunkiausių ir nemėgstamiausių disciplinų mokykloje. Tikime, kad šis projektas padės mokiniams labiau ją pamėgti, pagerins jų matematikos žinias, įgūdžius bei mokymosi motyvaciją.

Eduten Playground platforma yra plėtojama Suomijoje jau 8 metus ir naudojama daugiau negu 40 šalių mokyklose. Ji turi daug žaidybinių elementų, naudoja dirbtinio intelekto metodus mokinių mokymo(si) sunkumų diagnostikai, padeda mokytojui inovatyviau dirbti, yra pagrįsta matematikos didaktikos ir pedagogikos tyrimais.

Daugiau informacijos apie šį projektą po mokymų 2, 3 ir 5 klasių mokiniams ir tėvams suteiks matematikos mokytojai.

Plačiau pie projektą skaitykite: https://www.svietimopazanga.lt/projektai/siuolaikiskas-matematiniu-gebejimu-ugdymas-ir-pazangos-stebesena/