RESPUBLIKINIO KONKURSO NUGALĖTOJAS

Šių metų spalio mėnesį mūsų progimnazijos mokiniaį (penkios komandos iš 7m, 7m1 ir 8m klasių), paskatinti Mokinių Savivaldos kuratorės Eglės Ačienės, tikybos mokytojos metodininkės Jelenos Liubčenko bei klasių vadovių dalyvavo respublikiniame socialinės reklamos konkurse "Keisdamasis pats - keičiu pasaulį", kurį organizavo Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija. Konkurso organizatoriai kvietė Lietuvos bendrojo ugdymo įstaigų 7- 9 klasių mokinius sukurti socialinę reklamą, skatinančią inicijuoti pozityvius pokyčius savo artimoje aplinkoje, padedančią ugdyti kūrybiškumą bei atsakomybę už savo veiksmus, formuoti gėrio, grožio, teisingumo suvokimą, puoselėti  bendravimo ir elgesio normas.

Gruodžio 3 dieną mus pasiekė ypatingai džiugi žinia - 7m klasės mokinio Oskaro V. sukurtas darbas išrinktas vienu iš šešių geriausių temą atspindinčių ir vizualiai perteiktų konkurso darbų. Sveikiname finalininką Oskarą  bei jam pasiruošti padėjusią klasės vadovę Eleną Nedzveckienę. Nuoširdžiai džiaugiamės mokinio pergale ir linkime begalinės sėkmės. Visus progimnazijos bendruomenės narius kviečiame peržiūrėti Oskaro socialinę reklamą, verčiančią susimąstyti apie žmonių silpnybes, pasirinkimus, poelgius ir galimybę keistis.

Konkurso organizatorių svetainėse (www.pliaterytes.ltwww.vilniausppt.lt) rasite šešių geriausių socialinių reklamų kūrėjų komandų darbus.

Mokinių savivaldos kuratorė Eglė Ačienė