1-4 KLASIŲ MOKINIŲ VEIKLA PAGAL PROJEKTĄ „KIEKVIENA PROFESIJA REIKALINGA“

Lapkričio mėnesį  pradinių klasių mokiniai plušėjo įvairioje veikloje apie profesijas, nes šį mėnesį toliau tęsėsi  1-4 klasių projektas  „Kiekviena profesija reikalinga“ (koordinatorė mokyt. G.Liutkevičienė). Pradinių klasių mokytojos vedė klasės valandėles, demonstravo skaidres apie įvairias profesijas, o mokiniai daug diskutavo, piešė, aplikavo šia tema.  1a kl. mokiniai (mokyt. A.Neverauskienė) kalbėjo apie pagalbą gyvūnams jiems susirgus, apie veterinarijos gydytojo profesiją, lankstė šunelius ir aplikavo. Kitų klasių mokiniai piešė profesijas, o 4–tų klasių mokiniai rašė rašinius „Kuo norėtų būti?“ 4c klasės (mokyt. N. Kisielienė) mokinė Austėja J. norėtų būti fotografe ir rašinyje rašė: „Bandysiu rengti parodas, keliaučiau po pasaulį ieškoti naujų įspūdžių. Tikiuosi, būsiu puiki fotografė“. Taip pat šios klasės mokinys Adomas I. Mąstė: „Aš užaugęs noriu būti mokslininkas, nes man patinka gamta, nauji išradimai. Ir manau, kad mano svajonė išsipildys‘‘.

Gausi profesijų įvairovė mokinių darbuose sudomino ir pačius mokinius, ir mokytojus: nuo fotografo, veterinarijos gydytojo iki mokslininko ir politikos veikėjo. Džiaugiamės, kad mokiniai domisi ir dabartinės politikos gyvenimu, gilina žinias šioje srityje ir kai kas norėtų būti šios profesijos atstovais.

Taip pat mėnesio pabaigoje buvo surengta pradinių klasių mokinių piešinių ir rašinių paroda. Ją suorganizavo pradinių klasių mokytojos Ilona Lutcienė, Vika Orlienė, Genė Liutkevičienė. Paroda dabar gali pasidžiaugti ir mokiniai, ir mokytojai.

Projekto koordinatorė G. Liutkevičienė