AKCIJA „RUDENINIAI ATŠVAITUKAI“

Lapkričio 19 d. nuo ankstyvo ir tamsaus ryto vyko akcija „Rudeniniai atšvaitukai“. Vilniaus miesto bendruomenės pareigūnai Nijolė Mikėnienė ir Justinas Rainys mokyklos kieme draugiškai stebėjo, kaip vaikai nešioja atšvaitus. Pareigūnai skatino juos segėti, kad šie saugotų mūsų brangiausius vaikučius pačiu tamsiausiu metų laiku. O tiems, kas tą rytą atvyko į mokyklą palikę atšvaitukus spintelėse ir stalkčiukuose, jie dovanojo naujus ir linkėjo būti saugiems.

O su pačia aktyviausia ir linksmiausia tą rytą 2a klase ir jos mokytoja Jolanta Montvidiene pareigūnai ne tik susibičiuliavo, bet ir nusifotografavo.

Kuo daugiau nešiojančių atšvaitus, tuo saugesnis kelias.

Socialinė pedagogė Agnė Vernickaitė