VIRTUALUS UŽSIĖMIMAS, SKIRTAS PASAULINEI GYVŪNŲ GLOBOS DIENAI

1a, 1d, 2a, 2d klasės mokiniai dalyvavo virtualiame užsiėmime, skirtame pasaulinei gyvūnų globos dienai.

Per 30 min. trukmės virtualų susitikimą mokiniai susipažino su Vilniaus gyvūnų globos namuose dirbančiais veterinarijos gydytojais, gyvūnų prižiūrėtojais, bei čia gyvenančiais augintiniais. Mokiniai sužinojo, ką reikėtų daryti, kad, dingus mylimam augintiniui, būtų lengva jį rasti. Su mokiniais buvo aptarta, ką privalo pagalvoti žmogus, nusprendęs į namus ir į širdį priimti keturkojį draugą.

Mokiniai pieš savo augintinius ir siųs piešinius, kurie papuoš keturkojų globos namus.

Pradinių klasių mokytojos: A. Neverauskienė, A. Bobelienė, J. Montvidienė, V. Orlienė, anglų kalbos mokytojas D.G. Jankauskas