KŪRYBINIS UŽSIĖMIMAS „SMĖLIO ATVIRUKO KŪRIMAS“

Antrų klasių mokiniai dalyvavo kūrybiniame užsiėmime „Smėlio atviruko kūrimas“.

Kūrybinis užsiėmimas „Spalvoto smėlio atviruko kūrimas“ - tai nuotaikingas, dinamiškas, kupinas spalvų bei gerų emocijų užsiėmimas, kuris ne tik ugdo mokinių kūrybiškumą, spalvų pajautimą, dėmesio sutelkimą, smulkiąją motoriką, bet ir moko skleisti gėrį bei grožį aplink save.
Užsiėmimo metu dalyviai sužinojo, kada ir iš kur kilo sveikinimo atvirukais tradicija, kokie buvo pirmieji sveikinimo atvirukai. Kūrybinės pamokėlės metu ant paruoštų trafaretų mokiniai kūrė savo spalvoto smėlio atviruką, kurį paskirs mokyklos 105-tojo gimtadienio proga.

Pradinių klasių mokytojos: J.Montvidienė, J.Skurkienė, G. Liutkevičienė, V. Orlienė.