MAITINIMO ORGANIZAVIMAS

• Progimnazijoje reguliuojamas pertraukų, kurių metu 1-8 klasių mokiniai valgo, laikas, siekiant sumažinti mokinių skaičių valgykloje, maksimaliai naudojamas klasės / grupės /  srauto izoliacijos principo taikymas, kaimyninių klasių, besinaudojančių ta pačia koridoriaus erdve, maitinimo vienu metu galimybės pagal iš anksto parengtą grafiką.

• Maitinimas švediško stalo principu, kai maistą įsideda patys mokiniai, nėra organizuojamas.
  • Maistas atnešamas iš namų, valgomas mokyklos valgykloje, laikantis higienos taisyklių, arba klasėje, pietaujant tos klasės mokiniams.
  • Po kiekvienos klasės valgymo valgyklos salė yra išvėdinama ir išvaloma.
  • Progimnazijos valgykloje užtikrintos tinkamos sąlygos darbuotojų ir mokinių rankų higienai: praustuvėse tiekiamas vanduo, prie praustuvų patiekiama skysto muilo, priemonės rankoms nusišluostyti / nusausinti.
  • Valgyklos patalpose pateikiama informacija mokiniams, darbuotojams apie asmens higienos laikymosi būtinybę (rankų higieną, kosėjimo, čiaudėjimo etiketą ir kt.).
  • Draudžiama valgykloje būti su lauko drabužiais, taip pat joje ilsėtis ar mokytis.
  • Valgykloje griežtai draudžiamas pašalinių asmenų maitinimas.
  • Valgyklos darbo laikas nuo 8:00 iki 15:00 val.

• 5-8 klasių mokiniams organizuojamas maitinimas  mokyklos valgykloje, kai skirtos atskiros erdvės skirtingų klasių srautų mokiniams maitinti. Mokiniai susimoka pagal esamą meniu valgykloje.

• Progimnazijoje 1-4 klasių mokiniams ir Visos dienos mokyklos (VDM) grupėms organizuojamas maitinimas centralizuotu būdu (iš anksto užsakius ir apmokėjus maitinimą):
    • 1-3 klasių mokiniai valgo mokyklos valgykloje, pagal atskirų klasių srautų mokinių  maitinimo grafiką, atskirose erdvėse;
    • 4 klasių/VDM grupių mokiniai valgo klasėse – maistas patiekiamas vienkartiniuose induose;
    • pirmų klasių mokiniai ir soc. remtini vaikai valgo už valstybės ar savivaldybės skirtas lėšas.
    • Mokinių tėvai (globėjai/rūpintojai) nuo pirmadienio iki penktadienio gali savaitei (arba tik pasirinktoms dienoms) užsakyti maistą,  užpildydami pateiktas formas.
    • Užsakymų formos ir valgiaraštis skelbiamas progimnazijos tinklalapyje http://www.vienuolio.vilnius.lm.lt/index.php?qw=txt&id=78

Būkime atsakingi, supratingi ir sąmoningi

saugodami savo ir kitų sveikatą.

VILNIAUS ANTANO VIENUOLIO PROGIMNAZIJA

1-8 KLASIŲ MOKINIŲ  MAITINIMO GRAFIKAS

2020-2021 m. m. I pusmetis

• Bufeto nėra. Bufeto prekes bus galima įsigyti valgyklos patalpose.
  • 1-8 klasių mokiniai maitinami tik nurodytų pertraukų metu.
  • 1-8 kl. mokiniai, kuriems priklauso nemokamas maitinimas, valgo jų klasės maitinimo metu.
  • 4-tų klasių ir VDM grupių mokiniai maitinami klasių patalpose.

Tėvų užsakytas ir valgyklos paruoštas maistas, iki nurodyto maitinimo laiko, patiekiamas vienkartiniuose induose ir atnešamas į nurodytas klases. Po valgio vienkartiniai indai išmetami į šiukšlių maišus, dezinfekuojama klasė.

VALGYKLOS  DARBO  LAIKAS

8.00 – 15.00 VAL.