INFORMACIJA DĖL GROŽINĖS LITERATŪROS IŠDAVIMO PROGIMNAZIJOS MOKINIAMS

Esant ypatingai situacijai ir siekiant užtikrinti progimnazijos bendruomenės saugumą, vadovaujantis Vilniaus miesto savivaldybės administracijos direktoriaus 2020 m. rugpjūčio 27 d. įsakymu Nr. 30-2065/20 „Dėl pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo organizavimo būtinų sąlygų užtikrinimo Vilniaus miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklose tvarkos aprašo“, mokiniai į mūsų progimnazijos bibliotekos patalpas nebus įleidžiami.

Norėdami pasiimti ir grąžinti grožinės literatūros knygas, mokiniai turi vadovautis šiomis taisyklėmis.

Grožinės literatūros knygų išdavimas:

Nuo 2020 m. rugsėjo 14 dienos, bibliotekoje esančią grožinę literatūrą galima užsisakyti iš anksto, parašius bibliotekos darbuotojai į TAMO. Laiške reikia nurodyti mokinio vardą, pavardę, klasę, tikslų pageidaujamos knygos autorių ir pavadinimą.

Knyga išduodama 2 savaitėms.

Dienos bėgyje bibliotekos darbuotoja atsakys mokiniui į TAMO žinutę ir informuos, ar bibliotekoje jo pageidaujama knyga yra.

Jei užsakytą  knygą turėsime, ji bus palikta prie budinčiojo cokoliniame aukšte prie užrašo „IŠDAVIMAS“. Mokiniui reikia parodyti savo mokinio pažymėjimą.

Knygoje bus įdėtas formuliaras, kuriame reikės pasirašyti ir palikti jį budinčiajam. Jei, pasikeitus aplinkybėms, knyga bus palikta kitoje vietoje, apie tai mokinys bus informuotas TAMO žinute.

Grožinės literatūros grąžinimas:

Mokinys tvarkingą knygą grąžina budinčiajam cokoliniame aukšte prie užrašo „GRĄŽINIMAS“. Knyga turi būti  įdėta į maišelį, kuriame būtų informacinis lapelis, kas ją grąžino (vardas, pavardė, klasė). Mokinio formuliare pasirašoma, kad mokinys knygą grąžino.

Dėl  iškilusių klausimų prašome rašyti į TAMO arba elektroniniu paštu  egle.silkuniene@gmail.com.

Tikimės Jūsų supratingumo.