MATEMATIKOS PASIEKIMAI

Sveikiname mūsų progimnazijos mokinius, kurie šiemet pasiekė puikių rezultatų tarptautiniame matematikos konkurse „Kengūra“, kuris vyko balandžio 30 d. nuotoliniu būdu.

Mokiniai, laimėję I vietas Lietuvoje:

1a klasės mokinys Domantas J. (mokytoja Jolanta Montvidienė)

1b klasės mokinė Elzė M. (mokytoja Jūratė Skurkienė)

1c klasės mokinys Adomas Z. (mokytoja Genutė Liutkevičienė)

2a klasės mokinys Domas B.   (mokytoja Deimantė Navakienė)

6m klasės mokinys Adomas R. laimėjo III vietą Vilniaus mieste ir pateko į geriausiųjų 50-uką (mokytoja Elena Nedzveckienė)

Birželio 3 d. nuotoliniu būdu vyko tarptautinio matematikos konkurso „Pangea 2020” II etapas. Jame dalyvavo  mokiniai, patekę po I etapo. Sveikiname prizininkus:

I vieta – Austėja L., 2a klasė

I vieta  - Adonis R., 2a klasė

I vieta – Domas M., 2a klasė

II vieta – Silvija B., 2a klasė

III vieta – Eibartas G., 2a klasė

Šiuos mokinius ruošė pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Deimantė Navakienė

Džiaugiamės, kad nuotolinis mokymasis neužgesino noro išbandyti save, parodyti savo matematines žinias tarptautiniuose konkursuose. Linkime sėkmės ateityje, klaidžiojant po matematikos labirintus.