DĖL SOCIALINĖS PARAMOS GAVIMO

Informuojame, kad jeigu šiuo metu esate netekę darbo, neturite pajamų ir norėtumėte gauti socialinę paramą, Jums reikėtų vadovautis Socialinių išmokų skyriaus pateikiama informacija:

Mokinio tėvai (globėjai) prašymą-paraišką gauti socialinę paramą mokiniams (SP-11 forma pridedama) gali pateikti Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Socialinių išmokų skyriui elektroniniu būdu per Socialinės paramos šeimai informacinę sistemą www.spis.lt ar paštu arba kreiptis į mokyklos, kurioje mokinys mokosi, administraciją, pateikdami prašymą-paraišką mokyklos administracijai. Mokyklos administracija gautą pareiškėjo užpildytą prašymą-paraišką ne vėliau kaip kitą darbo dieną perduoda Socialinių išmokų skyriui paštu arba elektroninėmis ryšio priemonėmis.

Daugiau informacijos apie nemokamą mokinių maitinimą:

Priedai:
PRAŠYMO - PARAIŠKOS FORMA (SP-11)