BLYNŲ SKANUMAS

Nors pavasaris dar taip nedrąsiai beldžiasi pro mūsų langus, bet 1d klasės vaikai šį antradienį labai stengėsi išvaryti paskutinius žiemos likučius ir pasitikti artėjantį pavasarį. Užgavėnių dieną nesistebėjome, kad į klasę vis užsuka pro šalį einantys mokiniai bei mokytojai. Juos vedė ne tik smalsumas, bet ir nuostabus blynų kvapas.

Užgavėnės – viena seniausių švenčių, kurių metu galime prisiminti senuosius papročius bei tradicijas. Su mokiniais nutarėme prieš artėjančią gavėnią atšvęsti linksmai ir sočiai. Klasėje byrėjo miltai, kvepėjo mielėmis bei skaniausia mėlynių uogiene.

Gausybės blynų akimirksniu neliko. Mokiniai sočiais ir šiltais pilveliais pasakojo, ką žinojo apie šventę bei džiūgavo, kad pavasaris jau artėja.

1d klasė mokytoja Vika Orlienė