KETVIRTOKAI Į MONETŲ IR KITŲ ĮPRASTŲ DAIKTŲ PASKIRTĮ PAŽVELGĖ KITU KAMPU!

Vasario 12 d. 4b klasės mokiniai (mokytoja R. Duogytė) lankėsi Energetikos ir technikos muziejaus edukaciniame užsiėmime "Išrandame bateriją". Ši edukacija – tai teorinė ir interaktyvi veikla mokiniams apie tai, kaip atsirado pirmosios baterijos. Edukacinio užsiėmimo interaktyvioji dalis paremta italų mokslininko Alessandro Voltos išrastu ir 1794 m. visuomenei pristatytu "Voltos elementu", nuo kurio prasidėjo svarbiausi žmonijos išradimai elektros energetikos, chemijos srityse. Edukacijos metu mokiniai plėtojo tiriamosios veiklos įgūdžius, gamino elementą, generuojantį nedidelę elektros energiją, galinčią įžiebti šviesos diodą.

Eksperimentas yra saugus ir nesunkiai pakartojamas namuose.

Pradinio ugdymo mokytoja Rita Duogytė