LAIŠKAI ANYKŠČIŲ ANTANO VIENUOLIO PROGIMNAZIJOS ANTROKAMS

Besibaigiant seniesiems metams, 2a klasės vaikai sulaukė siuntinuko iš Anykščių Antano Vienuolio progimnazijos. Laiškus su sveikinimais ir linkėjimais rašė Anykščių progimnazijos 2a klasės vaikai. Jie linkėjo gerų, sėkmingų metų, prisistatė, trumpai papasakojo apie save. Tad mūsų progimnazijos antrokai ėmėsi darbo atsiliepti į netikėtą staigmeną. Lietuvių kalbos pamokoje mokėsi rašyti laišką, atsižvelgdami į laiško rašymo reikalavimus. Per dailės pamoką guašu tapė sniegenas ir gamino atvirukus. Nors už lango žiemos nematyti, tačiau 2raudonpilvės sniegenos su laiškais išskrido į Anykščius.

Svarbu paminėti, kad mūsų progimnazija rudenį pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Anykščių Antano Vienuolio progimnazija. Tikimės, kad susirašinėjimas su to paties vardo mokyklos mokiniais peraugs į gražią draugystę.

Mokytoja Deimantė Navakienė