RESPUBLIKINĖS PENKTŲ KLASIŲ MOKINIŲ GATVĖS ŠOKIŲ VARŽYBOS „STREET DANCE RHYTHM – 2020“

2020 m. vasario 7 d. Vilniaus Tuskulėnų gimnazijoje vyko 5 klasių mokinių šokių varžybos, kuriose dalyvavo mūsų mokyklos mokiniai. 5P, 5K, 5N, 5mB klasių mokiniai susibūrė į 4 komandas: „Spicy“, „Disney“, „Bad girls“, „Dancing dragons“. Varžybų dalyviai varžėsi „Dance battle“ forma. Šokių varžybose dalyvavo Milana J., Augustė S., Patricija B., Austėja S., Ema Z., Gabija J., Lukas L., Deividas G., Gabrielė G., Gerda K., Salomėja B., Ieva G., Greta B., Eva V., Deimantė E., Ugnė L., Julius J., Akvilė P., Esmira G., Albert V., Berta K. Mokinius ruošė šokio mokytoja E. Rutė.

Visi dalyviai buvo apdovanoti 1, 2, 3 vietos medaliais, o komandos geriausiam šokėjui buvo skirta speciali taurė.

Mokytoja Evelina Rutė