SVEIKATIADOS HIMNAS

Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija šiais mokslo metais aktyviai dalyvauja projekte „Sveikatiada“. Mokinių Savivaldos nariai, paskatinti kuratorės mokytojos Eglės Ačienės, taip pat aktyviai įsijungė į projektą: dalyvauja įvairiuose iššūkiuose, išbandymuose, nepabijojo išbandyti save Sveikatiados himno konkurse. Galime pasidžiaugti, nes jau turime rezultatą - Sveikatiados himną! Dėkojame darbo grupės nariams: kūrinio žodžių autoriams (7b klasės mokiniui Dovydui T. bei mokytojai Eglei), muzikos autorėms bei dainininkėms (7m, 8m  klasės mokinėms Regvitai V., Rugilei P. , Laurai K.), muzikantui Mykolui R. (8 m klasė), atlikusiam pianino partiją nepaisant puolančios ligos, žinoma, ir operatorėms, kantriai filmavusioms video medžiagą (8m klasės mokinėms Kotrynai S., Monikai A.).

Buvo labai smagu, patyrėme daug teigiamų emocijų, bet dar kartą supratome, kad be pastangų negalima tikėtis puikaus rezultato.

Mokinių savivaldos kuratorė Eglė Ačienė