PASAULIO PAŽINIMO PAMOKA

Gruodžio 18 d. 3b klasėje vyko pasaulio pažinimo pamoka “Lietuvos naudingosios iškasenos”. Mokiniai susipažino su naudingosiomis iškasenomis, kurios yra Lietuvos žemės gelmėse. Apžiūrėjo jų pavyzdžius, sužinojo, kas iš jų gaminama. Aiškinosi, kuo skiriasi viena nuo kitos kasdieninėje aplinkoje esančios medžiagos. Pagilino turimas žinias apie tai, kokių padarinių gali turėti besaikis ir neprotingas gamtos išteklių naudojimas. Susiejo elektros energijos, šilumos, vandens taupymą ir atliekų perdirbimą su gamtos išteklių tausojimu.

Priemonės tiriamajai veiklai gautos pagal projektą “Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis”.

Pradinio ugdymo mokytoja Vidmanta Rušėnienė