STEM reginys Rygoje

Lapkričio 20 dieną 8m1 klasės mokinės Saulė ir Danielė su anglų kalbos mokytoja metodininke Rasa Baltrušaitienė ir informacinių technoligijų mokytoja Indre Kudelko vyko į tarptautinę Erasmus+ konferenciją "STEM competence development in elementary school" Rygoje.

Mokytojai renginio metu dalijosi patirtimis bei sklaida STEM mokyme, taip pat išgirdo Slovėnijos, Latvijos, Estijos bei Suomijos STEM kompetencijų patirtis.
O tuo pačiu metu mokiniai buvo burtų keliu atrinkti į komandas, kur atliko praktines STEM užduotis. Reikėjo ne tik išgelbėti žalią kiaušinį, bet ir pasitelkus inžinerijos žinias ir fizikos dėsnius pastatyti kartoninį pastatą, kuris atlaikytų imituojamą žemės drebėjimą. Be to, teko išbandyti ne tik savo vaizduotę, bet ir programavimo įgūdžius kuriant robotus.
Renginio pabaigoje buvo apdovanojama geriausia komanda, atlaikiusi visus išbandymus, kurioje ir buvo mūsų 8m1 klasės mokinė Saulė.
Labai didžiuojamės savo mokinėmis ir džiaugiamės suteikta galimybe dalyvauti tokio masto renginyje.

Mokytojos Rasa ir Indrė