2019 - vietovardžių metai

2019 metai buvo paskelbti vietovardžių metais. Praeitais mokslo metais sudarėme įdomiausių vietovardžių dešimtuką, mokiniai patys kūrė vietovardžių atsiradimo istorijas, jas iliustravo. Susidomėjome Lietuvos vaikų trumpametražio filmo "Vietovardžiai" konkursu ir su progimnazijos neformalaus ugdymo būreliu "Vienuoliečiai" (vadovė lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė Loreta Paulauskienė) sukūrėme filmuką "Kaip atsirado Rasų kapinės". Pasiekė džiugi žinia - laimėtas piniginis prizas - nominacija už kūrybinius ieškojimus. Gruodžio 4 d. mokiniams iškilmingai buvo įteiktas diplomas ir prizas Kauno rotušėje. Gerų įspūdžių išties netrūko.

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė Loreta Paulauskienė